Kaubamärgid

Parim kvaliteet, loodusesõbralikult tehtud, teadusel põhinev

 

WHC TOODETE KATALOOG EESTI KEELES

WHC Labs on unikaalne kaubamärk, nad toodavad kõrge puhtuse ja kvaliteediga oomega-3 kalaõli keskkonnasõbralikul meetodil.
Selle loojaks on Belgias sündinud Jo Wyckmans, kelle kirg on olnud teha parima kvaliteediga toodet, selle asemel et otsida lihtsaid viise, kuidas oleks oma toodet kõige kasulikum turundada ja müüa.

Jo Wyckmans on üks kalaõli tootmise pioneere Euroopas ja oli esimene, kes tõi Euroopas turule kõrge kontsentratsiooniga oomega-3 toidulisandid. Ta on aidanud korraldada oomega-3 tarvitamise uuringuid, mis on kinnitanud oomega-3 ( EPA ja DHA ) olulisust meie toitumises.

Kõik WHC kalaõli tooted on IFOS poolt 5 tärni vääriliseks hinnatud ja USA tarbijainfo portaal Labdoor hindab neid kvaliteedilt N°1 kohale.

Need erilised toidulisandid on loodud ühe selge eesmärgiga: pakkuda kõige kõrgemat võimalikku kvaliteeti ja ohutust, sõltumatult kontrollitud farmatseutilist kvaliteeditaset ja selle kõige tulemusel kõige kõrgemat oomega-3 rasvhapete kontsentratsiooni. Tooted on optimaalse koostisega ja valmistatud rangeid keskkonnastandardeid järgides.

WHC Labs videoklipp

 

KLAIRE LABS on alates 1969 aastast olnud tervishoiuala professionaalide poolt usaldatud tootja. Tooted on valmistatud koostöös arstidega, nende kvaliteet ja kontsentratsioon on kõrge ning need on peamiselt mõeldud kasutamiseks toitumisterapeutide või arstide soovitusel.

Klaire Labs tooted ei sisalda ühtki järgnevat allergeeni: piim / kaseiin, muna, kala, mereannid, pähklid, maapähklid, nisu, gluteen, sojauba. Ei sisalda kunstlikke värvaineid, maitseaineid ega ka säilitusaineid.

 

Pure Encapsulations on üle 25 aasta valmistanud hüpoallergeenilisi ( sobivad allergikutele ), teadusuuringutel põhinevaid toidulisandeid. Tooteid kasutavad laialt professionaalsed toitumisspetsialistid, need on hoolikalt formuleeritud puhastest koostisosadest ja loodud andma prognoositavaid tulemusi, ka kõige kõrgemalt tundlike inimeste puhul. Pure Encapsulations pakub laia valikut tooteid, mida saab täpselt kasutada erinevate seisundite ja eesmärkide puhul. USA sõltumatu toidulisandeid testiva webilehe ConsumerLab.com lugejate hinnangul valiti Pure Encapsulations parimaks professionaalsele kasutajale mõeldud kaubamärgiks. 

Hüpoallergeenilised tooted

Pure Encapsulations pakub efektiivseid ja turvalisi hüpoallergeenilisi tooteid, mis on EI SISALDA:

 • nisu ja gluteeni
 • muna
 • maapähkleid
 • transrasvu ja hüdrogeniseeritud õli
 • GMO-sid
 • magneesiumstearaati
 • titaandioksiidi
 • karrageeni
 • glasuure ja shellakit
 • kunstlikke värvaineid, maitseaineid ja magusaineid
 • mittevajalikke sideaineid, mahuaineid ja säilitusaineid

 

Our Company Since 1989, Designs for Health has been the health care professional's trusted source for research-backed nutritional products of superior quality. By providing comprehensive support through our extensive product line, ongoing clinical education, and practice development programs, we are able to maximize the potential for successful health outcomes. Our wide array of added-value services not only set us apart, but indicate the depth of our commitment to you.

Tisso on asutatud aastal 1999 ja arendab ning valmistab oma tooteid Wendenis, Saksamaa Sauerlandi regioonis. Tisso on spetsialiseeerunud kõrge kvaliteediga pre- ja probiootikumide valmistamisele. Kõik tooted on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist, mis rajaneb teadusel ja toitumisnõustajate kogemustel.

TISSO tooted ühendavad endas loodust ja kindlat Saksa kvaliteeti. 

 

 

Dr Jackson’s on Briti keskkonnasäästliku ja teadusel põhineva kosmeetika tootja, mis valmistab looduslikke kosmeetikatooteid ja orgaanilisi taimeteesid.  Me usume et ilutooted võivad olla puhtad, turvalised ja eelkõige tõhusad. Meie tooted ühendavad eneses põhjalikud teadusuuringud parima toorainega, mida loodusest leida võib. Me panustame sama palju tööd oma pakenditesse, kui nende sisusse. Kui meile tundub, et kosmeetikatööstuse tavaline pakend ei ole piisav, siis me leiame parema lahenduse. Seepärast kasutame me minimaalselt plastikut, enamus meie pakenditest on klaasist. Me kasutame ainult taaskasutatud paberist karpe ja trükime pakenditele sojaoast tindiga. Me nõuame oma pakendite valmistajatelt tootmisprotsesse, mis vähendaksid jäätmeid ja süsinikuheitmeid. 

Dr. Jackson's tooted on aastatel 2018 ja 2019 saanud mitu auhinda Briti puhta kosmeetika konkursil The Beauty Shortlist Awards, kus osaleb üle 600 brandi kogu maailmast ja tooteid hindavad eksperdid Inglismaalt, USA'st ja Austraaliast. Vaata auhindade kohta lähemalt siit ja siit.

Dr.Jackson's ei ole lihtsalt ilus fassaad. Me arvestame kõiges, mida teeme nii Sinu naha kui emakese maa huvidega ja me ei testi tooteid loomade peal. Me siiralt loodame, et Sulle meeldivad meie tooted ja Sa jagad meie ideaale.

 

© AMBROSIA OÜ • Kõik õigused kaitstud.