Meie lugu

Ambrosia veebipood on loodud eesmärgiga pakkuda teile unikaalseid ja kõrgeima kvaliteediga tooteid, mida eelistavad kasutada oma ala professionaalid ja terapeudid. Me oleme valinud teha koostööd tootjatega, kes on rahvusvaheliselt tuntud ja hea mainega. 

KES ME OLEME?  Meie ettevõtte asutajateks on dr. Maibrit Loogna ja Priit Rebane.

Maibrit on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna sisehaiguste arstina ning töötanud aastaid sellel alal erinevates haiglates. Lisaks on ta täiendanud oma teadmisi toitumise, personaalmeditsiini ja funktsionaalse meditsiini alal nii Euroopas kui ka USA-s. Maibrit valib meie poodi oma kogemuste ja teadmiste alusel parimaid, puhtaid ja tõhusaid tooteid.

 Priit on olnud suure osa oma teadlikust elust ettevõtja ning valiti aastal 2013 Eesti Aasta Ettevõtjaks. Priidu osa on vaadata, et see tore ettevõtmine kenasti töötaks, veebipood kokku ei jookseks ja asi ka majanduslikult vee peal püsiks.

MIS MEID ERISTAB?  Me eelistame pakkuda parima kvaliteediga tooteid selle asemel, et müüa  lihtsalt turustatavaid ja kõrgelt kasumlikke tooteid, mille kvaliteet on ebaselge ja kasu kliendile tihtilugu väga väike. Neid on turul niigi palju ning näeme ka ise, et inimesel on tihtilugu selles virvarris raske orienteeruda ning aru saada, keda ja mida uskuda. 

Oleme leidnud, et paljudel tootjatel on mingid teatud tooted väga head, samas ei pruugi seda olla teised. Seega tuleb teha tarku valikuid, kellelt mida osta, et leida tooted, mis oleks hea toimega ja samas oleks ka hinna ja kvaliteedi suhe kliendi jaoks paigas.

Oleme selgelt seadnud selle ettevõtte peamiseks eesmärgiks pakkuda parimat toodet, mitte teenida maksimaalselt kasumit ning pakkuda tooteid, mis kliendile võimalikult hästi kasu toovad. 

Me loodame, et sellest on abi nii meile endile kui kõigile teile, kes te oma tervise eest hoolt kanda tahate.

PÕHIMÕTTED.

Kui vähegi võimalik, valime me tooted mis on valmistatud taimsest toorainest, mitte kemikaalidest.

Eelistame alati tooteid, mis ei sisalda lisaaineid.

Pakutavad tooted on kõrgeima kvaliteeditasemega, sobivad professionaalseks kasutuseks, nende tootjatel on selge missioon ja lugu. 

Enamus on tooteid on sellised, mida meie meeskond on ise enne järele proovinud. 

 Kvaliteedile pühendumine tähendab, et eelistame tooteid, mis on:

- vabad kunstlikest värvainetest, lõhnaainetest, magusainetest ja geenimuundatud ainetest

- parima omastatavusega 

- taimset päritolu 

- puhtad ja sisaldavad võimalikult vähe lisaaineid (mahuained, sideained, glasuurid, paakumisvastased ained jne... ) 

Toidulisandid, mida me müüme on toodetud ettevõtete poolt, kelle toomisprotsessid vastavad või ületavad rangetele standarditele ja reeglitele, nagu GMP ( Head tootmistavad ) ja kes testivad regulaarselt ja hoolikalt oma toorainet. 

Oleme valinud teha koostööd vaid selliste tootjatega, kes on kliiniliselt, tehnoloogiliselt ja eetiliselt kõrge standardiga, viivad ise läbi teaduslikke uuringuid ja püüavad pakkuda parimaid saadaolevaid toidulisandeid.

See tähendab, et nad ei pakenda lihtsalt kellegi teise toorainet, mis tihtipeale ebaselge päritolu või koostisega, vaid teevad uurimistööd, loovad uusi tooteid, testivad hoolikalt toorainet erinevate saasteainet suhtes - on eeskäijad ja teenäitajad.

MISSIOON.

Me usume, et kui sa tunned end hästi ja näed välja rõõmus, siis inspireerib see sind ka teisi nende teel aitama.Meie missioon on ühendada terviseteadlikke inimesi, kelle kireks on parandada inimeste elu. Selles ettevõttes teeme me seda, pakkudes parimat kvaliteeti ja usaldusväärseid tooteid, mis aitavad kaasa muutustele seestpoolt väljapoole ja ka vastupidi.

Meie nimi Ambrosia tähendab kreeka keeles "surematus" ja iidsed tekstid räägivad sellest, kui jumalate toidust, mis tervendab ja annab surematuse. Me usume, et looduse lõputus varasalves leiduvad lahendused neile kroonilistele läänemaailma haigustele, mis on seotud tänapäeva inimeste moodsa elustiiliga. 

Meie kireks on  tervis ja tervisealase teadmise levitamine. Me oleme võtnud eesmärgi parandada nende inimeste elu, keda me puudutame. Sinu tervis ja heaolu on meie kõrgem eesmärk.

 

© AMBROSIA OÜ • Kõik õigused kaitstud.