Meie lugu

Meie veebipoest leiad parima kvaliteediga toidulisandeid ja loodustooteid, mida kasutavad terapeudid ja teised tervishoiuala professionaalid. Teeme koostööd vaid rahvusvaheliselt tunnustatud ja laitmatu mainega tootjatega.

Meie nimi Ambrosia tähendab kreeka keeles „surematust". Iidsed tekstid räägivad sellest, kui jumalate toidust, mis tervendab ja annab surematuse. Usume, et looduse lõputus varasalves leiduvad parimad lahendused elustiilist tingitud kroonilistele läänemaailma haigustele.

KES ME OLEME?

Ettevõtte asutajateks on dr. Maibrit Loogna ja Priit Rebane.

Maibrit on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna sisehaiguste arstina ning töötanud aastaid erinevates haiglates. Ta on täiendanud oma teadmisi toitumise, personaalmeditsiini ja funktsionaalse meditsiini alal nii Euroopas kui ka USA-s. Maibrit valib meie poodi oma kogemuste ja teadmiste alusel parimad, puhtad ja tõhusad tooteid.

Priit on olnud suure osa elust ettevõtja ning valiti aastal 2013 Eesti Aasta Ettevõtjaks. Priidu osa on vaadata, et see tore ettevõtmine kenasti töötaks, veebipood kokku ei jookseks ja asi ka majanduslikult vee peal püsiks.

MIS MEID ERISTAB?

Me ei müü kõrge kasumiga lihtsasti turustatavaid tooteid, mille kvaliteet on ebaselge ja kasu tervisele väiksevõitu. Neid on turul palju. Näeme, et inimestel on raske selles virvarris orienteerida ning aru saada, keda ja mida uskuda. 

Just sellepärast valime oma tooteid hoolikalt ja uurime nende tausta, et saaksid kindel olla – Ambrosiast saab üksnes häid, puhtaid ja tõestatult toimivaid tooteid.

Kõigil tootjatel ei ole ka kõik tooted alati õnnestunud. Sellepärast tuleb teha tarku valikuid ja leida tõhusaid tooteid, millel on ka hinna ja kvaliteedi suhe paigas. 

TOODETE VALIKU PÕHIMÕTTED

  • Kui vähegi võimalik, valime tooted, mis on valmistatud taimsest või looduslikust toorainest, mitte kemikaalidest.
  • Eelistame alati tooteid, mis ei sisalda lisaaineid (kunstlikud värv-, lõhna-, mahu-, side-, paakumisvastased ained, geenmuundatud ained jne).
  • Pakutavad tooted on kõrgeima kvaliteediga ja sobivad professionaalseks kasutuseks, nende tootjatel on selge missioon ja lugu.
  • Müüme parima omastatavusega tooteid.
  • Enamiku tooteid on meie meeskond ise järele proovinud.

Meie toidulisandeid tootvate ettevõtete tootmisprotsessid vastavad rangetele reeglitele ja standarditele – näiteks nagu GMP (head tootmistavad) – ja sageli ületavad need. Nende kliinilised, tehnoloogilised ja eetilised standardid on kõrged, ja nad viivad ise läbi teaduslikke uuringuid, et pakkuda vaid parimat.

Nad ei pakenda kellegi teise toodetud, ebaselget  päritolu või täpselt analüüsimata koostisega toorainet, vaid teevad uurimistööd, testivad hoolikalt toorainet, töötavad välja uusi tooteid – on igas mõttes eeskäijad ja teenäitajad.

MISSIOON

Sinu tervis ja heaolu on meie kõrgeim eesmärk. 

Pakume parimat kvaliteeti ja usaldusväärseid tooteid, mis aitavad kaasa muutustele seestpoolt väljapoole ja ka vastupidi.

Usume, et kui sa tunned end hästi ja näed välja rõõmus, siis inspireerib see sind ka teisi nende teel aitama. 

© AMBROSIA OÜ • Kõik õigused kaitstud.